Kontaktujte nás!

Finanční plánování

Finanční plán je nejmodernější a klienty nejvíce preferovanou službou.

Na základě podrobné analýzy Vaší situace získáte návod, jak si splnit své strategické finanční cíle s pomocí efektivních finančních produktů, které jsou na trhu k dispozici.

Životní cíle mohou zahrnovat koupi domu, spoření na vzdělání svého dítěte, nebo plán pro odchod do důchodu, obvykle je to několik těchto kroků společně.

Zohledníme Váš vztah k riziku i již sjednané produkty a řešení Vám přizpůsobíme na míru.

Proces finančního plánování zahrnuje následující kroky:

  • Shromažďování potřebných finančních informací
  • Stanovení životních cílů
  • Zkoumání aktuální finanční situace
  • Vytvoření finanční strategie resp. plánu na to, jak si můžete splnit své cíle
  • Provedení finančního plánu, neboť zůstat jen u plánu nestačí
  • Sledování úspěchů finančního plánu a upravování v případě potřeby

Jak probíhá realizace SDFinančního plánu?

1. První schůzka s finančním konzultantem

První schůzka s finančním konzultantem proběhne na základě vaší poptávky nebo na doporučení vašich přátel a známých, kteří byli se službou spokojeni. Na této schůzce provede finanční konzultant analýzu všech důležitých dat. Jedná se zejména o vaše strategické cíle, hospodaření domácnosti a vaše stávající finanční produkty.

2. Představení SDFinančního plánu

Na druhé schůzce vám finanční konzultant k srozumitelně představí váš SDFinanční plán. Zjistíte, kde a kolik ušetříte, jaké výnosy vás čekají a kdy si splníte vaše strategické cíle. Společně doladíte detaily a poté, co bude SDFinanční plán plně splňovat vaše představy, poskytne vám finanční konzultant plnou asistenci při jeho realizaci.

3. Následná péče a aktualizace SDFinančního plánu

Život je plný změn, odehraje-li se ve vaší rodině událost, která má vliv na nastavení finančního plánu, provede s vámi finanční konzultant aktualizaci vašeho SDFinančního plánu tak, abyste i nadále využívali efektivně finanční produkty a zároveň si i nadále mohli plnit své cíle. Součástí SDFinančního plánu je i následná bezplatná péče, kterou konzultant provádí pravidelně jednou ročně, nebo jak to vyžaduje situace.

Pomocí těchto kroků můžete určit, kde jste teď, a to, co budete potřebovat v budoucnu, abyste dosáhli svých cílů. Celý proces si můžete představit jako proces, jakým plánuji své finance firmy. Sledují svůj tok peněz a plánují do budoucna své další kroky. Rozkládají své prostředky tak, aby tyto firemní cíle byli schopni zajistit. Každá dobrá firma má svého finančního ředitele, který vytváří plán a kontroluje jeho dodržení tak, aby se majetek firmy rozrůstal. Podobně by měla fungovat rodina. Můžete být sám sobě finančním ředitelem, který za pomoci finančního poradce plánuje rodinné cíle, kterých chcete dosáhnout a ke kterým jsou potřeba finance a rozmnožujete svůj majetek. 

Vyplňte následující formulář a my se Vám ozveme zpět